Skup książek

Szanowni państwo

Nieustannie rozwijamy się i powiększamy nasze antykwaryczne zbiory. Właśnie dlatego prowadzimy skup książek używanych, płyt winylowych, CD, DVD oraz drobnych przedmiotów kolekcjonerskich.

Kupujemy w dniach i godzinach otwarcia Antykwariatu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie (696 447 108), mailowo (kontakt@antykwariat-gelber.pl) lub osobiście.

Jesteśmy zainteresowani książkami o różnej tematyce, jednak kupujemy tylko te, na które aktualnie mamy zapotrzebowanie.

Aby zaoszczędzić Państwa czas, uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy podręczników szkolnych, encyklopedii, pozycji mocno zniszczonych, bez okładek, a także egzemplarzy z zapachem stęchlizny bądź dymu papierosowego. Troszczymy się o jakość książek w naszych zbiorach, dlatego dbamy o to, aby każda była w możliwie najlepszym stanie.

Skup książek

Wycena

Nie mamy stałego cennika - książki wyceniamy po ich wcześniejszy obejrzeniu. Na cenę składa się wiele czynników - wiek, nakład, stan, dostępność na rynku i przede wszystkim - zainteresowanie nabywców. Chociaż marzymy o tym, aby nasze zbiory były jeszcze szersze, aktualnie jesteśmy niewielkim antykwariatem, więc kupujemy wyłącznie to, co może zaciekawić naszych klientów. Jeżeli nie jesteście Państwo w stanie do nas przyjechać, prosimy o kontakt, dojedziemy na terenie Warszawy. Skup płyt winylowych, CD, DVD odbywa się na takich samych zasadach. Kupowane przedmioty musimy najpierw obejrzeć, dlatego nie wyceniamy przez internet i telefon. Po wspólnym ustaleniu ceny rozliczamy się gotówką.

Nie świadczymy usług wyceny książek i innych przedmiotów, wyceniamy wyłącznie na własny użytek przedmioty przez nas kupowane.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem