Daj książce drugie życie

Antykwariat online

Zobacz nowości

O nas

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, założoną 1 września 2012 roku, prowadzoną przez Barbarę Gelber z pomocą jej córki Gabrieli. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, w samym sercu Grochowa (Praga Południe) przy ulicy Grochowskiej 106. Obecnie Antykwariat mieści się w przedwojennej kamienicy, nieopodal Placu Szembeka, naprzeciwko malowniczej ulicy Kawczej.

Posiadamy bogatą ofertę pozycji z różnych dziedzin. Począwszy od książeczek dla najmłodszych dzieci, przez literaturę piękną, książki historyczne, poradniki, kulinaria, biografie aż po dzieła naukowe - każdy znajdzie coś dla siebie. Można u nas nabyć używane pozycje głównie w języku polskim, ale również literaturę obcojęzyczną - angielską, rosyjską, niemiecką, francuską, czasem też w innych językach. Posiadamy książki z wyczerpanych i nie wznawianych już nakładów, również pierwsze wydania oraz egzemplarze z dedykacjami i autografami autorów. Dbamy aby każda pozycja była kompletna i w dobrym stanie. Mamy też dużo “prawie nowych” książek, obecnie wydawanych, bez widocznych śladów użytkowania, które u nas, w przeciwieństwie do księgarni, można kupić za niską cenę.

Dowiedz się więcej!
Szeroki asortyment

Szeroki asortyment

Poza książkami w naszym Antykwariacie znajdziesz czasopisma, mapy, pocztówki, znaczki pocztowe, nuty, płyty gramofonowe (winylowe), CD, DVD, magnetofonowe, drobne przedmioty kolekcjonerskie.

Przejdź do kategorii

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem